O firmie
Usługi
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

ul. Dworcowa
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat biłgorajski

tel: 604138996


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
Początki firmy to działalność stolarsko-parkieciarska rozpoczęta w 1989 roku w formie spółki. Samodzielnie firma funkcjonuje od 1995 roku pod nazwą Stolarstwo-Budownictwo. Siedziba firmy mieści się w Biłgoraju - największym mieście w południowej części województwa lubelskiego.
W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług stolarskich. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowym układaniu podłóg i parkietów, a także renowacji i konserwacji powierzchni drewnianych.
Przedsiębiorstwo ciągle inwestuje - nowe maszynyi praktyczne doświadczenie, ciągle szuka innowacji - najlepszych rozwiązań do ułożenia, wyszlifowania, zabezpieczenia i konserwacji podłóg drewnianych. Nasi pracownicy to pewni i wykwalifikowani ludzie, a stosowane materiały to profesjonalne produkty pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców.
W swojej pracy dbamy nie tylko o klienta ale także o jego otoczenia. Dlatego stosowane przez nas produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością ale są też bezpieczne dla środowiska - bezpyłowe cykliniarki, szlifierki; produkty na bazie wody, lakiery i kleje o niskiej zawartości substancji lotnych.
Wykorzystujemy parkiety wykonane z drezwa krajowego i egzotycznego. Układamy mozaikę oraz ciekawe i efektowne wzory z parkietu i deski parkietowej od delikatnych i prostych po najbardziej skomplikowane. Realizujemy wszystkie pomysły.
Głównym celem naszej firmy jest sprostanie wymaganio0m kilentów i ich zadowolenie. Dlatego proponujemy profesjonalne, rzetelne i terminowe wykonastwo.

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

SADŁO układanie podłóg i parkietów
tel: 604138996
O firmie   |   Usługi   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika ZawichostWiadomości BiłgorajKalkulator instalacji fotowoltaicznej